Plakat mapa BELFAST - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy, planu dla miejsca - BELFAST

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i delikatne szarości tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: BELFAST, IRLANDIA PÓŁNOCNA, współrzędne

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat na ścianę, mapa dla miejsca - BELFAST.

BELFAST - to największe miasto i stolica Irlandii Północnej. Miasto jest położone u ujścia rzeki Lagan do zatoki Belfast Lough. Belfast to centrum  przemysłu lotniczego, elektronicznego, spożywczego, nawozów sztucznych i stoczniowego. To tutaj, w stoczni Harland and Wolff, zbudowano Titanica oraz jego siostrzane okręty Britannic i Olympic.

Nasza pracownia przygotowała plakat w postaci mapy w linii white, przedstawiający układ i położenie miasta Belfast, stanowiący ciekawy element graficzny dla wnętrza w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.

Plakaty opisane:  Belfast, Irlandia Północna, współrzędne.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i delikatne szarości ekologicznego tuszu pigmentowego.

Cena nie obejmuje ramy. 

Możliwość dopasowania formatu do Państwa ramy i zmiany opisu mapy (z przyczyn technicznych nie drukujemy plakatów w formacie mniejszym niż 40x50cm).

Produkty powiązane