Plakat fotografia - ŁÓDŹ / 1921r

Nowy produkt

Plakat w formie fotografii - ŁÓDŹ, widok miasta - 1921r.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie brązowej tinty tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: Łódź, Polska, 1921r. Duży format.

Cena nie obejmuje oprawy.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm
  • 61cm x 91cm

Opis

LokalizacjaŁódź

Więcej informacji

Plakat na ścianę - fotografia ŁÓDŹ - 1921r

Stara fotografia miasta Łodzi, przedstawiająca jego panoramę, z tak symbolicznymi dymiącymi kominami największego fabrykanckiego miasta. To własnie w tym roku w wyniku połączenia dwóch Zjednoczonych Zakładów Włókienniczych K. Scheiblera i L. Grohmana powstało największe przedsiębiorstwo przemysłu włókienniczego w Polsce. To na początku XX w ma miejsce przemysłowa era w Łodzi.

Plakat na ścianę w postaci zretuszowanej cyfrowo fotografii,  opracowany przez naszą pracownię sparwdzi się w każdym wnętrzu. Fotografia została poddana retuszowi cyfrowemu, który polegał na usunięciu załamań i przebarwień fotografii i ubytków krawędzi. Dopracowano też kolor nadając tonację lekkiej brązowej tinty. Nie wpłynęło to na historyczny charakter zdjęcia. Plakaty wydrukowane są na satynowym papierze o gramaturze co najmniej 170g/m2. Dzięki zastosowaniu ekologicznego tuszu pigmentowego wydruk nie blaknie, nie rozmywa się, jest odporny na promienie UV.

Opis fotografii: Łódź / Polska / 1921r.

Istnieje możliwość zmiany opisu fotografii.

Format 50cm x 70cm.

Możliwość zmiany formatu.

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane