Plakat fotografia - WARSZAWA / PRUDENTIAL / 1936r

Nowy produkt

Plakat w formie fotografii - Warszawa, budynek Prudentialu, 1936r.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie brązowej tinty tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: Warszawa, Prudential, 1936r. Duży format.

Cena nie obejmuje oprawy.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm

Opis

LokalizacjaWarszawa

Więcej informacji

Plakat na ścianę - fotografia WARSZAWA / Prudential / 1936r

Warszawa, stolica Polski, jest rok 1936, świat stoi na progu II wojny światowej. W tym czasiew stolicy powstaje najwyższy w Polsce i drugi pod względem wysokości budynek. To 66 m wieżowiec Towarzystwa Ubezpieczeniowego Prudential. Solidna konstrukcja mimo zniszczeń przetrwa Wojnę i Powstanie Warszawskie stając sie symbolem walczącej stolicy.

Nasza pracownia opracowała plakat z wykorzystaniem przedwojennej fotografii budynku Prudentialu. Fotografia została poddana retuszowi cyfrowemu, który polegał na usunięciu załamań, przetarć i ubytków krawędzi. Nie wpłynęło to na historyczny charakter zdjęcia.  Plakaty wydrukowane są na satynowym papierze o gramaturze co najmniej 170g/m2. Dzięki zastosowaniu ekologicznego tuszu pigmentowego wydruk nie blaknie, nie rozmywa się, jest odporny na promienie UV.

Różne rozmiary.

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane