Stara mapa/plan WARSZAWA (1945r) - reprint

Nowy produkt

Plakat na ścianę w formie mapy zniszczeń wojennych Warszawy z 1945r

Mapa poddana cyfrowej rekonstrukcji przez naszą pracownię. Oryginalna kolorystyka. Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie kolorów ekologicznego tuszu pigmentowego. Wymiary 76x100cm lub 53cmx70cm

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

  • 53cm x 70cm
  • 76cm x 100cm

Opis

LokalizacjaWarszawa

Więcej informacji

Plakat na ścianę w formie mapy zniszczeń wojennych Warszawy z 1945r

Plakat miasta Warszawa doskonale sprawdzający się jako plakat do dekoracji ścian zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu. W odpowiedniej ramie mapa doda również smaku we wnętrzach w stylu kolonialnym. Doskonała jako prezent.

Mapa poddana cyfrowej rekonstrukcji przez naszą pracownię, bez utraty historycznego charakteru mapy. Oryginalna kolorystyka. Rekonstrukcja mapy, wraz z wykonaniem wydruków próbnych zajęła 10 godzin. 

Plakat / mapa przed i po rekonstrukcji:

Plakat mapa - zniszczenia Warszawy

Doskonała jakość druku i odwzorowywania kolorów, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie kolorów tuszu pigmentowego odpornego na działanie UV. 

WYMIARY: 70cm na 100cm lub 50cmx70cm

Cena nie obejmuje ramy.

Możliwość dopasowania formatu do Państwa ramy (z przyczyn technicznych i z dbałosci o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane