Stara mapa/plan LONDYN (1862r) - reprint

Nowy produkt

Mapa poddana cyfrowej rekonstrukcji przez naszą pracownię w wyniku czego powstał piękny element dekoraacyjny. Piekna kolorystyka. Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie kolorów ekologicznego tuszu pigmentowego. 

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Opis

LokalizacjaLondyn

Więcej informacji

Plakat na ścianę mapa/plan miasta LONDYN z 1862r

Mapa / plan miasta Londyn z roku 1862 doskonale sprawdzający się jako plakat do dekoracji ścian zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu. W odpowiedniej ramie mapa doda również smaku we wnętrzach w stylu kolonialnym lub loftowym. Doskonała jako prezent.

Mapa poddana cyfrowej rekonstrukcji przez naszą pracownię, bez utraty historycznego charakteru mapy. Oryginalna kolorystyka. Rekonstrukcja mapy, wraz z wykonaniem wydruków próbnych zajęła ponad tydzień. 

Różne wymiary, cena nie obejmuje ramy.

Mapa bardzo trudna w retuszu, mnóstwo uliczek, ręczna typografia, miejscowe bardzo mocne uszkodzenia (przetarcia do płótna). Nasza pracownia jednak dała radę:

MAPA PRZED:

stara mapa Londynu 1862r

Plakat / mapa po:

Doskonała jakość druku i odwzorowywania kolorów, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie kolorów tuszu pigmentowego odpornego na działanie UV. 

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane