Plakat fotografia - WARSZAWA / PLAC TRZECH KRZYŻY / 1934r

Nowy produkt

Plakat w formie fotografii - Warszawa, Plac Trzech Krzyży, 1934r.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie brązowej tinty tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: Warszawa, Plac Trzech Krzyży, 1934r. Duży format.

Cena nie obejmuje oprawy.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm

Opis

LokalizacjaWarszawa

Więcej informacji

Plakat na ścianę - fotografia WARSZAWA / PLAC TRZECH KRZYŻY / 1934r

Warszawa, stolica Polski, jest rok 1934, tuż przed wybuchem II wojny światowej. Liczne rzesze warszawiaków spacerują ulicami Warszawy. Kwitnie komunikacja miejska. Sielskie życie mieszkańców stolicy, nie zapowiada tragedii, która rozegra się za kilka lat.

Nasza pracownia opracowała plakat z wykorzystaniem przedwojennej fotografii holenderskiego fotografa, Willema de Polle'a przedstawiającej Warszawę. Fotografia została poddana retuszowi cyfrowemu, który polegał na usunięciu przebarwień, przetarć i ubytków krawędzi. Nie wpłynęło to na historyczny charakter zdjęcia.  Fotografia dostępna w wersji brązowej tinty i skali szarości. Plakaty wydrukowane są na fotograficznym satynowym papierze o gramaturze co najmniej 170g/m2. Dzięki zastosowaniu ekologicznego tuszu pigmentowego wydruk nie blaknie, nie rozmywa się, jest odporny na promienie UV.

Format: 50cm x 70cm. 

Plakat opisany: Warszawa / Plac Trzech Krzyży / 1934r

Cena nie obejmuje oprawy.

Możliwość zmiany formatu dopasowanej do Państwa ramy, możliwość zmiany opisu fotografii (z przyczyn technicznych nie drukujemy fotografii w formacie mniejszym niż 40x50cm).

Produkty powiązane