Plakat mapa SKIERNIEWICE - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy, planu miasta dla miejsca -  SKIERNIEWICE

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: SKIERNIEWICE, Polska, współrzędne

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat na ścianę, mapa dla miejsca - miasto SKIERNIEWICE

SKIERNIEWICE - miasto leżące w centralnej Polsce na północnym wschodzie województwa łódzkiego na Nizinie Środkowo Mazowieckiej między dwoma największymi aglomeracjami: łódzką i warszawską. Skierniewice są otoczone od północy przez Puszczę Bolimowską, która stanowi fragment Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Fragment zachodniej granicy miasta wyznacza Las Zwierzyniecki. Na południowy wschód od miasta znajduje się las w Strobowie i Pamiętnej. Przez miasto przepływa rzeka Skierniewka oraz rzeka Rawka, która styka się w północno-wschodniej części Skierniewic.

Nasza pracownia przygotowała plakat w postaci mapy przedstawiający układ i położenie miasta, stanowiący ciekawy element graficzny dla wnętrza w stylu nowoczesnym jak  i klasycznym.

Plakaty opisane:  Skierniewice, Polska, współrzędne.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i szarości ekologicznego tuszu pigmentowego.

Cena nie obejmuje ramy. 

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane