Plakat mapa KOBYŁKA - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy dla miejsca - KOBYŁKA

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i szarości tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: KOBYŁKA, Polska, współrzędne.

Cena nie obejmuje ramki.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Opis

LokalizacjaGdynia

Więcej informacji

Plakaty na ścianę w formie mapy - miasto KOBYŁKA

KOBYŁKA to ponad 20-tysięczne miasto położone w aglomeracji warszawskiej. Posiada dogodne połączenia komunikacyjne, a od centrum Warszawy dzieli je około 17km. Kobyłka graniczy z miastami: ZielonkaMarki, z Gminą Radzymin oraz z Miastem i Gminą Wołomin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 634, a wzdłuż zachodniej i północno-zachodniej granicy fragment odcinka Marki - Radzymin drogi ekspresowej S8

Nasza pracownia przygotowała dla Państwa serię plakatów, map pokazujących miasto KOBYŁKA i jego najbliższe okolice w w linii WHITE, co stanowi ciekawy element dekoracyjny w każdym wnętrzu. Mapy wydrukowane są na satynowym papierze 170 g/m2 ekologicznymi tuszami pigmentowymi odpornymi na działanie UV.

Plakaty opisane: KOBYŁKA, Polska, współrzędne.

Cena nie obejmuje ramy.

Istnieje możliwość dopasowania formatu do Państwa ramy(z przyczyn technicznych, nie drukujemy plakatów w formacie mniejszym niż 40x50cm).

.

Produkty powiązane