Plakat fotografia - GDYNIA / DWORZEC MORSKI/ 1935r

Nowy produkt

Plakat w formie fotografii - GDYNIA, widok Dworca Morskiego - 1935r.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie brązowej tinty tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: Gdynia, Dworzec Morski, 1939r. Duży format.

Cena nie obejmuje oprawy.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm

Opis

LokalizacjaGdynia

Więcej informacji

Plakat na ścianę - stara fotografia GDYNIA - 1935r

Stara fotografia miasta Gdyni, przedstawiająca widok Dworca Morskiego. Po lewej stronie podróżni czekający przy starych autach, na budynku widoczny napis Polska-Ameryka, a w porcie zacumowany transatlantyk Jóżef Piłsudski. 

Wszystkie elementy sprawiają, że plakat na ścianę w postaci zretuszowanej cyfrowo fotografii,  opracowany przez naszą pracownię, sprawdzi się w każdym wnętrzu. Fotografia została poddana retuszowi, który polegał na usunięciu załamań i przebarwień fotografii oraz ubytków krawędzi. Dopracowano też kolor nadając tonację lekkiej brązowej tinty dopasowanej do innych plakatów z serii Gdynia. Nie wpłynęło to na historyczny charakter zdjęcia. Plakaty wydrukowane są na satynowym papierze o gramaturze co najmniej 170g/m2. Dzięki zastosowaniu ekologicznego tuszu pigmentowego wydruk nie blaknie, nie rozmywa się, jest odporny na promienie UV.

Opis fotografii: Gdynia/ Dworzec Morski / 1935r.

Istnieje możliwość zmiany opisu fotografii.

Format 50cm x 70cm.

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane