Plakat fotografia - GDYNIA / PORT / 1939r

Nowy produkt

Plakat w formie fotografii - GDYNIA, widok portu - 1939r.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie brązowej tinty tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: Gdynia, Port, 1939r. Duży format.

Cena nie obejmuje oprawy.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm

Opis

LokalizacjaGdynia

Więcej informacji

Plakat na ścianę - stara fotografia GDYNIA - 1939r

Stara fotografia miasta Gdyni, przedstawiająca widok portu z pokładu statku. Po lewej stronie, na budynku, widoczny napis Polska-Ameryka, co sugeruje, że jest to pokład jednego z naszych transatlantyków. Mnóstwo lin przecinających płaszczyznę obrazu i na dalszym planie morze. 

Wszystko to sprawia, że plakat na ścianę w postaci zretuszowanej cyfrowo fotografii,  opracowany przez naszą pracownię sprawdzi się w każdym wnętrzu. Fotografia została poddana retuszowi, który polegał na usunięciu załamań i przebarwień fotografii oraz ubytków krawędzi. Dopracowano też kolor nadając tonację lekkiej brązowej tinty dopasowanej do innych plakatów z serii Gdynia. Nie wpłynęło to na historyczny charakter zdjęcia. Plakaty wydrukowane są na satynowym papierze o gramaturze co najmniej 170g/m2. Dzięki zastosowaniu ekologicznego tuszu pigmentowego wydruk nie blaknie, nie rozmywa się, jest odporny na promienie UV.

Opis fotografii: Gdynia / Port / 1935r.

Istnieje możliwość zmiany opisu fotografii.

Format 50cm x 70cm.

Możliwość zmiany formatu.

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane