Plakat, mapa TORREVIEJA - linia BLUE

Nowy produkt

Plakat na ścianę w formie mapy - TORREVIEJA

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i odcienie szarości i błękitu tuszu pigmentowego.

Plakaty opisane: TORREVIEJA, SPAIN, współrzędne.

Cena nie obejmuje oprawy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat, mapa na ścianę - miasto TORREVIEJA. 

Torrevieja (walenc. Torrevella) – prawie stutysiączne miasto w południowo-wschodniej Hiszpanii, w regionie Walencja, w prowincji Alicante. Położone na wybrzeżu Costa Blanca, około 40 kilometrów na południe od miasta Alicante i 40 km na wschód od Murcji. Torrevieja była wsią rybacką położoną nad morzem i dwiema dużymi kopalniami soli, dzięki którym zyskała zdrowy mikroklimat. Pierwotnie była to mała rybacka wioska, uzależniona od „białego złota”, którym była wydobywana tu sól. Morze i sól przez wiele lat stanowiły o bycie tutejszej ludności. Obecnie słone jeziora, które były źródłem białego złota stanowią parki narodowe..

Plakaty na ścianę, mapy przedstawiają układ miasta w otoczeniu wody, który stanowi ciekawy element graficzny na ścianie w każdym wnętrzu.

Plakaty opisane: Torrevieja, Spain, współrzędne.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, blękit i odcienie szarości  ekologicznego tuszu pigmentowego. 

Cena nie obejmuje oprawy.

Możliwość dopasowania formatu do Państwa ramy (z przyczyn technicznych, nie drukujemy plakatów mniejszych, niż 40x50cm)

Produkty powiązane