Stara mapa/plan NEW YORK CITY (1907r) - reprint

Nowy produkt

Plakat na ścianę mapa/plan miasta NEW YORK CITY 1907r

Mapa, widok z lotu ptaka miasta Nowy Jork, poddana cyfrowej rekonstrukcji przez naszą pracownię w wyniku czego powstał piękny element dekoracyjny. Piekna kolorystyka. Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie kolorów tuszu pigmentowego. 

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Opis

LokalizacjaNowy York

Więcej informacji

Plakat na ścianę mapa/plan NOWEGO YORKU z 1907r

Mapa / plan miasta Nowy Jork z roku 1907 doskonale sprawdzający się jako plakat do dekoracji ścian zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu. W odpowiedniej ramie mapa doda również smaku we wnętrzach w stylu kolonialnym lub loftowym. Doskonała jako prezent. Legenda w prawym dolnym rogu. 

Autorzy oryginału: New York : August R. Ohman & Co., c1907.

Mapa poddana cyfrowej rekonstrukcji przez naszą pracownię, bez utraty historycznego charakteru mapy. Oryginalna kolorystyka. Rekonstrukcja mapy, wraz z wykonaniem wydruków próbnych zajęła ponad tydzień. 

Mapa trudna w rekonstrukcji, w oryginale składająca się z dwóch odddzielnych części . Mnóstwo uliczek, ręczna typografia, krawędziowe bardzo mocne uszkodzenia (przetarcia do płótna), przebarwienia na łączeniu. 

Doskonała jakość druku i odwzorowywania kolorów, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie kolorów tuszu pigmentowego odpornego na działanie UV. 

Różne wymiary, cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane