Plakat mapa PUŁTUSK - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy dla miejsca - miasto PUŁTUSK

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń plakatu i szarości ekologicznego tuszu pigmentowego. Opis plakatu: Pułtusk, Polska, współrzędne geograficzne. Plakaty, mapy idealne dla nowoczesnych, postindustrialnych wnętrz.

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Opis

LokalizacjaOlsztyn

Więcej informacji

Plakat na ścianę w formie mapy dla miejsca - PUŁTUSK

Plakat w formie mapy opracowany przez naszą pracownię specjalnie dla miasta Pułtusk. Układ miasta, pobliskie jeziora sprawiają, że odcienie szarości stanowią ciekawy motyw graficzny i informacyjny na ścianie.

Pułtusk – miasto w województwie mazowieckim, w powiecie pułtuskim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Pułtusk. Położone w północnej części Mazowsza, na skraju Puszczy Białej nad Narwią, w mezoregionie Dolina Dolnej Narwi

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń plakatu i szarości tuszu pigmentowego. Plakaty, mapy idealne dla nowoczesnych, postindustrialnych wnętrz. Opis plakatu: Pułtusk, Polska, współrzędne.

Cena nie obejmuje ramy.

Możliwość dopasowania formatu do Państwa ramy (z przyczyn technicznych i z dbałosci o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane