Plakat, mapa Barcelona - linia GREY/BLUE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy - Barcelona.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, odcienie szarości i niebieskiego tuszu pigmentowego.

Plakat opisany: Barcelona, Spain, współrzędne.

Cena nie obejmuje ramki.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Opis

LokalizacjaBarcelona

Więcej informacji

Plakat na ścianę, mapa dla miejsca - miasto Barcelona.

Barcelona -  to drugie co do wielkości miasto Hiszpani z liczbą ludności około 1,7mln. To miasto o bogatej historii, niesamowicie przywiązane do swojej kultury, manifestujące swoją niezależność i odrębność. Jest nawet powiedzenie wśród Katalończyków, że w Katalonii nie ma nic hiszpańskiego.  Mimo to, Barcelona to turystyczna stolica Hiszpanii, w której corocznie miliony turystów przemierzają ulice i uliczki podziwiając piękno zabytków, dzieł sztuki, doceniając kuchnię.  Nasza pracownia przygotowała plakat - mapę Barcelony w linii Gray/Blue.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie niebieskiego ekologicznego tuszu pigmentowego. 

Subtelny plakat pokazujący miasto Barcelona i jego układ na brzegiem Morza Śródziemnego. Doskonale sprawdzi się na ścianie zarówno w biurze jak i w mieszkaniu. Plakat wprost na ścianę opisany: Barcelona, Spain, współrzędne.

Możliwość zmiany formatu.

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane