Plakat mapa MIELEC - linia BEIGE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy - miasto MIELEC

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, subtelne beże i brązy ekologicznego tuszu pigmentowego. 

Opis plakatu: MIELEC, Polska, współrzędne geograficzne. Plakaty, mapy idealne dla nowoczesnych, postindustrialnych wnętrz jak i klasycznych pomieszczeń.

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Opis

LokalizacjaLublin

Więcej informacji

Plakat na scianę, mapa - miasto MIELEC

Plakat na ścianę w formie planu miasta opracowany przez naszą pracownię specjalnie dla miasta Mielca. Układ miasta sprawia, że odcienie brążów i beży stanowią ciekawy motyw graficzny i informacyjny. Nadają się do każdego wnętrza: biura, hallu, kuchni, salonu, pokoju dziennego czy młodzieżowego. Plakat doskonały jako prezent.

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz i centrum powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej. Mielec jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami techniczno-informatycznymi, branżowymi oraz szkołami wyższymi.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń plakatu i szarości tuszu pigmentowego. Plakaty, mapy idealne dla nowoczesnych, postindustrialnych, loftowych jak i klasycznych wnętrz. 

Opis plakatu: Mielec, Polska, współrzędne.

Szczegóły kolorystyczne:

Plakat- szczegóły kolorystyczne

Możliwość oprawy lub indywidualnego dopasowania formatu do ramy.

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane