Plakat mapa ROGOZNICA - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy, planu dla miejsca - ROGOZNICA

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i delikatne szarości tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: ROGOZNICA, CROATIA, współrzędne

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat na ścianę, mapa dla miejsca - ROGOZNICA.

Riwiera Rogoznica – mieści się w samym sercu Dalmacji. Dziewicza przyroda przyczyniła się do przyznania riwierze wielu nagród, a jej piękno w pobliżu przewyższają jedynie parki narodowe Krka i Kornati. Spokojne miejscowości Riwiery Rogoznica, takie jak ZatoglavStupin ČelineRažanj i Kanica to recepta na spokojny wypoczynek z daleka od codziennych trosk.

Nasza pracownia przygotowała plakat w postaci mapy w linii white, przedstawiający układ i położenie tego pięknego zakątka świata stanowiący ciekawy element graficzny dla wnętrza w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.

Plakaty opisane:  ROGOZNICA, CROATIA, współrzędne.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i delikatne szarości ekologicznego tuszu pigmentowego.

Cena nie obejmuje ramy. 

Możliwość dopasowania formatu do Państwa ramy i zmiany opisu mapy (z przyczyn technicznych nie drukujemy plakatów w formacie mniejszym niż 40x50cm).

Produkty powiązane