Plakat mapa KRONG SIEM REAP - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy, planu dla miejsca -  Krong Siem Reap

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i delikatne szarości tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: KRONG SIEM REAP, CAMBODIA, współrzędne

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat na ścianę, mapa dla miejsca - KRONG SIEM REAP.

Siĕm Réab  to dwustutyięczne miasto w północno-zachodniej Kambodży, na Równinie Kambodżańskiej, nad rzeką Siĕm Réab i ośrodek administracyjny prowincji Siĕm Réab. Jest to czwarte pod względem wielkości miasto Kambodży.

W pobliżu Krong Siem Reap znajdują się pozostałości zabytkowego kompleksu miejski pozostałego po dawnej stolicy Imperium Khmerskiego - Agkor Wat.

Nasza pracownia przygotowała plakat w postaci mapy w linii white, przedstawiający układ i położenie miasta Krong Siem Reap, stanowiący ciekawy element graficzny dla wnętrza w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.

Plakaty opisane:  Krong Siem Reap, Cambodia, współrzędne.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i delikatne szarości ekologicznego tuszu pigmentowego.

Cena nie obejmuje ramy. 

Możliwość dopasowania formatu do Państwa ramy i zmiany opisu mapy (z przyczyn technicznych nie drukujemy plakatów w formacie mniejszym niż 40x50cm).

Produkty powiązane