Plakat mapa VANCOUVER - linia BLUE/GREY

Nowy produkt

Plakat w formie mapy, planu miasta dla miejsca - VANCOUVER

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, błękit i delikatne szarości tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: VANCOUVER, CANADA, współrzędne

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat na ścianę, mapa dla miejsca - VANCOUVER

Vancouver to kanadyjskie miasto portowe (trzeci największy port w Ameryce Północnej )położone w prowincji Mainland w Kolumbii Brytyjskiej na wybrzeżu Oceanu Spokojnego, gdzie jest osłonięty od ekstremalnych warunków pogodowych przez wyspę Vancouver. Vancouver jest popularne jako jedno z najbardziej zróżnicowanych pod względem etnicznym i językowym współczesnych miast w Kanadzie. 

Nasza pracownia przygotowała plakat w postaci mapy przedstawiający układ i położenie Vancouver, stanowiący ciekawy element graficzny dla wnętrza w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.

Plakaty opisane:  VANCOUVER, CANADA, współrzędne.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, błękit i szarości ekologicznego tuszu pigmentowego.

Cena nie obejmuje ramy. 

Możliwość dopasowania formatu do Państwa ramy i zmiany opisu mapy (z przyczyn technicznych nie drukujemy plakatów w formacie mniejszym niż 40x50cm).

Produkty powiązane