Plakat mapa SZTOKHOLM, STOCKHOLM - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy, planu miasta dla miejsca -  STOCKHOLM

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i delikatne szarości tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: STOCKHOLM, SWEDEN, współrzędne

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat na ścianę, mapa dla miejsca - STOCKHOLM

SZTOKHOLM, to miasto położone w środkowej części Szwecji na 14 wyspach, które połączone są ze sobą 53 mostami oraz na lądzie stałym nad zatoką Saltsjön (Morze Bałtyckie) i jeziorem Melar (szw. Mälaren) wraz z łączącą je cieśniną Norrström. Cały obszar stołeczny Szwedzkiej Stolicy obejmuje m.in. archipelag sztokholmski, czyli 24 000 wysp, wysepek i skał przybrzeżnych. Te uwarunkowania sprawiły, że miasto bywa nazywane Wenecją Północy. Tylko  jedną trzecią powierzchni miasta stanowi teren zabudowany, pozostałe to woda, lasy i parki.

Nasza pracownia przygotowała plakat w postaci mapy w linii white, przedstawiający układ i położenie miasta Sztokholm, stanowiący ciekawy element graficzny dla wnętrza w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.

Plakaty opisane:  STOCKHOLM, SWEDEN, współrzędne.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i delikatne szarości ekologicznego tuszu pigmentowego.

Cena nie obejmuje ramy. 

Możliwość dopasowania formatu do Państwa ramy i zmiany opisu mapy (z przyczyn technicznych nie drukujemy pakatów w formacie mniejszym niż 40x50cm).

Produkty powiązane