Plakat mapa MARRAKESZ - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat na ścianę, mapa, plan miasta - MARRAKESZ

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń plakatu i szarości tuszu pigmentowego. Plakaty, mapy opisane: MARRAKESH, MOROCCO, współrzędne. Idealne dla nowoczesnych, postindustrialnych wnętrz. 

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat, mapa, plan miasta - MARRAKESZ / MARRAKESH

Plakat na ścianę w formie mapy opracowany przez naszą pracownię specjalnie dla miasta Marakesz w Maroku.

Marrakesz- to miasto w zachodnim Maroku, u podnóża Atlasu Wysokiego, na wysokości ok. 460 m n.p.m., siedziba administracyjna regionu Marrakesz-Safi. Marrakesz to czwarte co do wielkości miasto w Maroku, a zarazem nieoficjalna stolica południa kraju. Miejsce to oferuje prawdziwą mieszankę krajobrazową – od wysokogórskiej scenerii po rozległe pustynie, głębokie doliny i wąwozy. To również niespotykana nigdzie mozaika kulturowa, ponieważ spotykają się tu dwie odmienne kultury – tradycyjnych Berberów oraz napływających ludzi z Zachodu.

Nasza pracownia przygotowała plakat przedstawiający miasto Marrakesz i jego położenie. Mapy drukujemy w doskonałej jakości druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i szarości ekologicznego tuszu pigmentowego. 

Plakaty opisane: MARRAKESH, MOROCCO, współrzedne.

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm), oraz polskojęzycznego opisu mapy ( MARRAKESZ, MAROKO, współrzędne).

Produkty powiązane