Plakat mapa STAMBUŁ - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat na ścianę, mapa, plan miasta - STAMBUŁ

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń plakatu i szarości tuszu pigmentowego. Plakaty, mapy opisane: ISTANBUL, TURKEY, współrzędne. Idealne dla nowoczesnych, postindustrialnych wnętrz. 

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat, mapa, plan miasta - STAMBUŁ / ISTANBUL

Plakat na ścianę w formie mapy opracowany przez naszą pracownię specjalnie dla miasta STAMBUŁ w Turcji

STAMBUŁ - to największe i najludniejsze miasto Turcji oraz jej centrum kulturalne, handlowe i finansowe. Rozciąga się po obu stronach cieśniny morskiej Bosfor, od północnego wybrzeża morza Marmara do południowego wybrzeża Morza Czarnego. Położenie Stambułu zarówno w europejskiej Tracji, jak i azjatyckiej Bitynii sprawia, że jest ona jedyną metropolią świata znajdującą się na dwóch kontynentach.

Nasza pracownia przygotowała plakat przedstawiający miasto Stambuł i jego oryginalne położenie. Mapy drukujemy o doskonałej jakości druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i szarości ekologicznego tuszu pigmentowego. 

Plakaty opisane: ISTANBUL, TURKEY, współrzedne.

Cena nie obejmuje ramy.

 (z przyczyn technicznych nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm), oraz polskojęzycznego opisu mapy ( STAMBUŁ, TURCJA, współrzędne).

Produkty powiązane