Plakat mapa BEIRUT - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy, planu miasta dla miejsca - BEJRUT

Doskonała jakość wydruku plakatów, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i szarości ekologicznego tuszu pigmentowego nadają niezwykły smak dekoracji. Mapy, plakaty opisane BEIRUT, LEBANON, współrzędne.

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat, mapa na ścianę - plan BEJRUT.

BEJRUT (BEIRUT) - stolica i największe miasto Libanu, Liczy ponad 2 miliony mieszkańców. Bejrut jest położony na półwyspie nad brzegiem Morza Śródziemnego, w niedalekiej odległości od granicy Libanu i Izraela. Miasto z trzech stron otaczają Góry Libanu, co wymusza zasięg miasta ograniczonej wierzchołkami Al-Ashrafieh i Al-Musaytibah. Wybrzeże morskie na obszarze miasta jest zróżnicowane; obok piaszczystych plaż znajdują się skaliste i urwiste brzegi. Nasza pracownia opracowała plakat na ścianę w formie mapy dla tego miasta.

Doskonała jakość wydruku plakatów, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i subtelne szarości ekologicznego tuszu pigmentowego nadają niezwykły smak dekoracji. Wydruki odporne na działanie UV. Mapy, plakaty opisane BEIRUT, LEBANON, współrzędne. 

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane