Plakat mapa BEIRUT - linia WHITE

Nowy produkt

Plakat w formie mapy, planu miasta dla miejsca - BEJRUT

Doskonała jakość wydruku plakatów, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i szarości ekologicznego tuszu pigmentowego nadają niezwykły smak dekoracji. Mapy, plakaty opisane BEIRUT, LEBANON, współrzędne.

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

29,00 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat, mapa na ścianę - plan BEJRUT.

BEJRUT (BEIRUT) - stolica i największe miasto Libanu, Liczy ponad 2 miliony mieszkańców. Bejrut jest położony na półwyspie nad brzegiem Morza Śródziemnego, w niedalekiej odległości od granicy Libanu i Izraela. Miasto z trzech stron otaczają Góry Libanu, co wymusza zasięg miasta ograniczonej wierzchołkami Al-Ashrafieh i Al-Musaytibah. Wybrzeże morskie na obszarze miasta jest zróżnicowane; obok piaszczystych plaż znajdują się skaliste i urwiste brzegi. Nasza pracownia opracowała plakat na ścianę w formie mapy dla tego miasta.

Doskonała jakość wydruku plakatów, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń i subtelne szarości ekologicznego tuszu pigmentowego nadają niezwykły smak dekoracji. Wydruki odporne na działanie UV. Mapy, plakaty opisane BEIRUT, LEBANON, współrzędne. 

Cena nie obejmuje ramy.

Możliwość dopasowania wydruku do Państwa wymagań (nie drukujemy plakatów w wymiarach mniejszych od 40x50cm, ze względu na dużą  szczegółowość mapy).

Produkty powiązane