Stara mapa - Carta Waldseemüllera (1516r) - reprint

Nowy produkt

Plakat na ścianę mapa - Carta Waldseemüllera z 1516r

Mapa, manuskrypr Carta Waldseemüllera z 1516r, poddana cyfrowej rekonstrukcji przez naszą pracownię w wyniku czego powstał ciekawy element dekoracyjny. Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie kolorów tuszu pigmentowego. 

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat na ścianę - mapa Carta Waldseemüllera z 1516r

Mapa morska Carta Waldseemüllera z roku 1516, przedstawiająca zachodnie wybrzeże Afryki i część Oceanu Atlantyckiego. Palakt doskonale sprawdzający się jako plakat do dekoracji ścian zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu. W odpowiedniej ramie mapa doda również smaku we wnętrzach w stylu kolonialnym lub loftowym. Doskonała jako prezent. Bogate zdobienie manuskryptu i ciekawy układ kartograficzny prezentujący poziom wiedzy na początku XVI wieku. 

Autorzy oryginału: 

- Waldseemüller Martin, 1470-1519, kartograf.

- Schöner Johann, 1477-1547.

Mapa poddana cyfrowej rekonstrukcji przez naszą pracownię, bez utraty historycznego charakteru mapy. Oryginalna kolorystyka. Rekonstrukcja mapy, wraz z wykonaniem wydruków próbnych zajęła ponad tydzień. 

Mapa  w oryginale składająca się z jednej strony przełamanej na połowę. Ręczna typografia, krawędziowe uszkodzenia  i przebarwienia na zagięciu sprawiły sporo trudności w pracy przy rekonstrukcji mapy.

Doskonała jakość druku i odwzorowywania kolorów, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie kolorów tuszu pigmentowego odpornego na działanie UV. 

Różne wymiary, cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane