Plakat mapa GOŁDAP - linia BLACK z białym passe-partout

Nowy produkt

Plakat w formie mapy dla miejsca - GOŁDAP.  Wersja BLACK z białym marginesem passe-partout.

Doskonała jakość druku plakatów, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: GOŁDAP, Polska, współrzedne.

Uwaga, margines jest elementem wydruku plakatu.

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

59,00 zł brutto

  • 40cm x 50cm
  • 50cm x 70cm
  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Więcej informacji

Plakat na ścianę, mapa - miasto GOŁDAP, wersja Black z białym marginesem

GOŁDAP - miasto uzdrowiskowe w województwie warmińsko-mazurskim, leżące na terenie krainy historycznej Litwa Mniejsza. Gołdap to miejsce, z najczystszym w Polsce powietrzem. Jako jedyne uzdrowisko na Warmii i Mazurach, jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem turystyczno – wypoczynkowym, leżącym na skraju Garbu Szeskiego, nad jeziorem i rzeką, gdzie rozciąga się legendarna Puszcza Romincka. Gołdap to idealne miejscem na wakacje nad jeziorami mazurskimi, jak i kurortem zimowym ze stokami narciarskimi.

Nasza pracownia opracowała plakaty na ścianę, mapę w linii black z wydrukowanym białym marginesem, który łudząco przypomina oprawę passe-partou. Plakaty wydrukowane są na fotograficznym papierze o gramaturze co najmniej 170g/m2.

Opis: GOŁDAP, Polska, współrzedne.

Dzięki zastosowaniu ekologicznego tuszu pigmentowego wydruk nie blaknie, nie rozmywa się, jest odporny na promienie UV i posiada bardzo głeboką czerń.

Cena nie obejmuje ramy.

Możliwość dopasowania wydruku do Państwa ramy  (z przyczyn technicznych nie drukujemy map mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane