Plakat mapa TATRZAŃSKI PARK NARODOWY

Nowy produkt

Plakat w formie mapy - TATRZAŃSKI PARK NARODOWY

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Doskonałe odwzorowanie szczegółów na papierze premium z wykorzystaniem najwyższej jakości tuszy pigmentowych. 

Plakaty opisane: TATRZAŃSKI PARK NARODOWY

Cena nie obejmuje ramy.

Więcej szczegółów

55,00 zł brutto

  • 60cm x 80cm
  • 61cm x 91cm
  • 70cm x 100cm

Opis

LokalizacjaZakopane

Więcej informacji

Plakaty na ścianę w formie mapy - TATRZAŃSKI PARK NARODOWY

Tatrzański Park Narodowy - utworzony w 1954r obszar chroniony wynoszący 21197 ha (pod tym względem zaliczany jest do jednych z większych parków narodowych w Polsce).
Około 70% powierzchni TPN zajmują lasy i zarośla kosodrzewiny, a pozostałe 30 proc. to murawy wysokogórskie, skały i wody. Ochroną ścisłą objęte jest prawie 11,5 tys. ha powierzchni, w tym całe piętro hal i turni, piętro kosodrzewiny oraz częściowo również lasy regla górnego i dolnego. Ochrona ścisła polega na ochronie procesów zachodzących w środowisku naturalnym.

Tatry to jedyny w Polsce obszar o charakterze wysokogórskim. Był zawsze trudniej dostępny, a trudne warunki życia powodowały, że przez wiele wieków teren ten nie był zagospodarowany przez człowieka. Dawało to możliwość swobodnego działania sił przyrody i uchroniło Tatry przed większymi przekształceniami, stwarzając doskonałe warunki turystyczne.

Dla wszystkich miłośników gór nasza pracownia opracowała plakat, mapę Tatrzańskiego Parku Narodowego. Plakaty wydrukowane są na satynowym papierze o gramaturze co najmniej 170g/m2. Dzięki zastosowaniu ekologicznego tuszu pigmentowego wydruk nie blaknie, nie rozmywa się, jest odporny na promienie UV.

Doskonałe odwzorowanie szegółów:

szeczegóły wydruku TPN

Plakaty opisane: Tatrzański Park Narodowy.

Cena nie obejmuje ramy. 

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane