Plakat fotografia - CHORZÓW / Huta Królewska /1918r

Nowy produkt

Plakat w formie fotografii - CHORZÓW, Huta Królewska 1918r.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie brązowej tinty tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: Chorzów / Huta Królewska / 1918r. Duży format.

Cena nie obejmuje oprawy.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm

Opis

LokalizacjaChorzów

Więcej informacji

Plakat na ścianę - fotografia CHORZÓW / HUTA KRÓLEWSKA/ 1918r

Huta Królewska w Chorzowie powstała na poczatku XIX wieku ( pierwszy spust surówki miał miejsce 25 października 1802r.) W latach czterdziestych XIX wieku huta jako jedna z nielicznych w Europie została wpisana do rejestru producentów szyn kolejowych, co pozwoliło na rozwijanie działu walcowni. Jej patronami byli Józef Piłsudski i Tadeusz Kościuszko, z przedsiębiorstwa rządowego stała się jednoosobową Spółką Skarbu Państwa. Huta przeszła transformację od zakładu surowcowego do jednego z najnowocześniejszych ośrodków produkujących na potrzeby przemysłu kolejowego i górniczego. Obecnie huta należy do międzynarodowego konsorcjum Acerol Mital.

Nasza pracownia opracowała plakat z wykorzystaniem przedwojennej fotografii Huty Królewskiej w Chorzowie. Fotografia została poddana retuszowi cyfrowemu. Nie wpłynęło to na historyczny charakter zdjęcia.  Plakaty wydrukowane są na satynowym papierze o gramaturze co najmniej 170g/m2. Dzięki zastosowaniu ekologicznego tuszu pigmentowego wydruk nie blaknie, nie rozmywa się, jest odporny na promienie UV.

Możliwość zmiany formatu.

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane