Plakat fotografia - TATRY / WODOGRZMOTY MICKIEWICZA / 1935r

Nowy produkt

Plakat w formie fotografii - TATRY, WODOGRZMOTY MICKIEWICZA - 1935r.

Doskonała jakość druku, na półmatowym papierze premium o gramaturze 170g/m2. Głęboka czerń, szarości i odcienie brązowej tinty tuszu pigmentowego. Plakaty opisane: TATRY, Wodogrzmoty Mickiewicza, 1935r. Duży format.

Cena nie obejmuje oprawy.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

  • 50cm x 70cm

Opis

LokalizacjaZakopane

Więcej informacji

Plakat na ścianę - stara fotografia TATRY - 1935r

Stara fotografia Tatr, przedstawiająca widok uczestników Kongresu Turystycznego na tle Wodogrzmotów Mickiewicza. Stary styl, stare auta. Ciekawy kadr przedwojennego życia.

Wszystkie elementy zdjęcia sprawiają, że plakat na ścianę w postaci zretuszowanej cyfrowo fotografii,  opracowany przez naszą pracownię, sprawdzi się w każdym wnętrzu. Fotografia została poddana retuszowi, który polegał na usunięciu załamań i przebarwień fotografii oraz ubytków krawędzi. Dopracowano też kolor nadając tonację lekkiej brązowej tinty dopasowanej do innych plakatów z serii Gdynia. Nie wpłynęło to na historyczny charakter zdjęcia. Plakaty wydrukowane są na satynowym papierze o gramaturze co najmniej 170g/m2. Dzięki zastosowaniu ekologicznego tuszu pigmentowego wydruk nie blaknie, nie rozmywa się, jest odporny na promienie UV.

Opis fotografii: TATRY / Wodogrzmoty Mickiewicza / 1935r.

Format 50 x 70cm.

Istnieje możliwość zmiany opisu fotografii oraz formatu.

Cena nie obejmuje ramy.

(z przyczyn technicznych i z dbałości o szczegóły, nie drukujemy plakatów mniejszych niż 40x50cm).

Produkty powiązane